ODİKOM;  tüm işitme problemleri için işitme cihazı kullanıcıları, klinisyen ve firmalara çözüm önerileri sunan bir danışmanlık ve uygulama firmasıdır.


  • Tüm paydaşların işitme sektöründeki en iyi fırsatları elde etmelerini, sektör hakkında objektif bilgiye ulaşmalarını sağlamanın yanı sıra, uçtan uca destek sağlıyoruz.

 

 

ODİKOM hizmetleri ile, işitme çözümleri hakkında , net, güvenilir ve objektif bilgiye ulaşabileceksiniz.


  • Güncel işitme cihazı marka/ model, ürün ve/ veya teknolojilerini birarada bulabileceksiniz.
  • ODİKOM’ a üye olan Ruhsatlı İşitme Cihazı Satış ve Uygulama Merkezleri’ nin personel yapısını, teknik yeterliliklerini, tamamladığı eğitimleri  doğru ve güncel olarak sizinle paylaşıyoruz.
  • Hastalarınıza, herzaman uygun cihaz, gerçek fiyat ve doğru uygulamayı sağlamak için çalışıyoruz.
  • Bilgi ve tecrübeleniz; bizim için çok önemli... Sizlerle birlikte daha ne yapabiliriz,  yapmak istiyoruz...

Üyelik kaydınızı tamamlamadan ODİKOM hizmetlerini kullanamazsınız.


  • Kaydınızı tamamlayarak ODİKOM hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

ODİKOM olarak kişisel bilgilerin gizliliğinin muhafaza edilmesi bizim önceliğimizdir. Amacımız, gizlilik ile ilgili uygulamalarımızın kullanıcılar tarafından anlaşılabilir olmasıdır. Kullanıcılarımızın daha kolay okuyabilmesi amacıyla gizlilik uygulamalarına ilişkin kuralları özet bir şekilde oluşturduk. Hazırladığımız bu özet bilgilere ilişkin sorularınız olması halinde daha detaylı bilgiye sahip olacağınız Gizlilik Politikamızı okumanızı tavsiye ederiz.


Temel Gizlilik Kurallarımız; 

1. ODİKOM, pazarlama faaliyetlerinde kullanılması amacıyla kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilere satmayacak ve kiralamayacaktır. Gizlilik Politikasında yer alan şartlar doğrultusunda kişisel bilgileriniz hiçbir şart altında paylaşılmayacaktır.

2. ODİKOM tarafından, kişisel bilgileriniz üçüncü kişi ve taraflarca herhangi bir şekilde satılmayacak veya herhangi bir şekilde açıklanmayacaktır. 

3. Kişisel bilgilerinizi, sitede sunulan hizmetlerimizin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla hizmet verecek olan ODİKOM' a üye olan Ruhsatlı İşitme Cihazı Satış ve/ veya Uygulama Merkezleri ve üye olan Klinisyenler ile paylaşılabiliriz.

4. Kişisel bilgilerinizi Gizlilik Politikasına uygun olacak şekilde, işlemlerinizin kolaylaştırılmasına yardım etmek ve diğer kullanıcıların sizinle iletişime geçebilmesi amacıyla ODİKOM’ a üye olan Ruhsatlı İşitme Cihazı Satış ve/ veya Uygulama Merkezi ile paylaşabiliriz.

5. İdari kurumlar ve cezai soruşturma yürüten adli kurumlar tarafından gelen geçerli talepler doğrultusunda bazı kişisel iletişim bilgilerinizi, Gizlilik Politikasına uygun olarak paylaşılabiliriz.

6. Üyelik İşlemleri sayfanızda yer alan “Bilgilendirme Yöntemleri” bölümü aracılığıyla sizlerle ne şekilde iletişime geçilmesi ile ilgili seçenekler sunmaktayız. 

7. Gizlilik Politikasının değişmesi halinde, değişikliklerin sizlerle bildirecek ve de size söz konusu değişiklikleri reddetme imkanını sağlayacağız.

8. Kullanıcı hesabınızda yer alan kişisel bilgilerinizi değiştirmenizi sağlayacağız böylelikle bilgileriniz güncelleyebileceksiniz. 

9. Kişisel Bilgilerinize erişim izni olan diğer şahıs ve/ veya şirketler en az ODİKOM' un yaptığı şekilde Gizlilik Politikasında yer alan şartlara uygun olarak kişisel bilgilerinizi koruyacaktır.

10. Kişisel bilgilerin güvenliğinin sağlanması amacıyla, ODİKOM sağlam, güvenli bir teknoloji ve gizliliğin korumasına ilişkin başka programlar kullanacaktır.

11. Tüm kişisel bilgileriniz 256 bit SSL sertfikası ile korunmakta ve sizlerin açık izni alınarak, Aydınlatma Metni' nde belirtilen temel prensiplere uygun olarak saklanmaktadır.

12. 6698 sayılı " Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" ve " Kişisel Sağlık Verilerinizin İşlenmesi ve Mahremiyetinizin Sağlanması Hakkındaki Yönetmelik" kapsamında kişisel verileriniz ODİKOM tarafından sizlerin açık rızası alınarak Aydınlatma Metni' nde belirtilen temek prensiplere uygun olarak saklanmaktadır.