ODİKOM; tüm işitme problemleri için; hasta, klinisyen ve firmalara çözüm önerileri sunan bir danışmanlık ve uygulama firmasıdır.


 

 • Tüm Dünya’ da olduğu gibi, ülkemizde de teknolojinin gelişimi ile birlikte, işitme cihazı teknolojileri ve uygulama alışkanlıkları değişmekte ve uygulayıcısı olarak bizlerde bu gelişime ayak uydurmak için sürekli kendimizi geliştirmekteyiz…  Özellikle Endüstri 4.0 ya da 4. Sanayi Devrimi ile birçok çağdaş otomasyon sistemini, veri alışverişlerini kullanabilir olmamız ihtiyacı giderek artmakta ve bu anlamda yeterli donanım ve sistemlere sahip firmalar daha verimli ve ulaşılabilir olmaktadır. Endüstri 4.0 nesnelerin interneti, internetin hizmetleri ve siber - fiziksel sistemlerden oluşan bir değerler bütünüdür.  Bu sayede tüm ortamlarda her bir verinin toplanması ve iyi bir şekilde izlenip analiz edilmesine olanak sağlayacağı için daha verimli iş modelleri ortaya çıkarmaktadır.
 • Bu amaçla sizlere; " www.odikom.com " sayfasını ve özellikli yazılımlarını sunmaktan mutluluk duyuyoruz.
 • Tüm paydaşların işitme sektöründeki en iyi fırsatları elde etmelerini, sektör hakkında objektif bilgiye ulaşmalarını sağlamanın yanı sıra, uçtan uca destek sağlıyoruz.

ODİKOM' da başarılı süreçler oluşturmak son derece kolaydır. Yapmanız gereken tek şey, sizden istenen firma bilgilerinizi, eksiksiz olarak girerek üye olmanız...


 

 • Üyelik işlemlerinizi tamamladığınızda, sisteme yeni bir İşitme Cihazı marka/ model, ürün ve/ veya hizmet talep eden kişinin girmiş olduğu bilgisi, size iletilecek ve sizde sürece ortak olabileceksiniz...

Teklif verebilmek için ODİKOM Kullanıcı Sözleşmesi' nde yeralan şartların dışında, İ.C. kullanıcısının talep ettiği işitme cihazı marka/ modeli için yetkili firma olmak zorundasınız!


 

 • İşitme cihazı marka/ model, ürün ve/veya hizmet talep eden kişi ve/veya kurumlar (İ.C. kullanıcısı) ilgili bilgileri ve işitme testlerini sisteme kaydettikten sonra ODİKOM’ a üye olan Ruhsatlı İşitme Cihazı Satış ve Uygulama Merkez’ lerine yeni bir İ.C. kullanıcısı girişi olduğuna dair bir mesaj gelir.
 • Mesaj size ulaştıktan sonra, sisteme kaydedilen işitme testlerine göre yetkili olduğunuz işitme cihazı marka/ model, ürün ve/ veya hizmetlerin içinden bir işitme cihazı tavsiyesinde bulunabilirsiniz veya İ.C. kullanıcısının talep ettiği işitme cihazı marka/ model işitme cihazı, ürün ve/ veya hizmet için teklifte bulunabilirsiniz. 
 • Süreç sonunda teklifi kabul edilen ODİKOM’ a üye Ruhsatlı İşitme Cihazı Satış ve Uygulama Merkez’ ine, ODİKOM tarafından bilgi verilecektir...
 • İ.C.kullanıcısı ile ODİKOM' a üye olan Ruhsatlı İşitme Cihazı satış ve Uygulama Merkezi gerekli işlemleri tamamladıktan sonra biraraya gelerek süreci tamamlayacaksınız...

 

 

Dostluklarınızı artırmak, daha çok kişi tarafından tercih edilmek ve işitme cihazı, marka/ model, ürün ve hizmetlerinizin iade edilme ihtimalini azaltmak sizin elinizde...


 

 • İster yeni, ister tecrübeli bir İşitme Cihazı Merkezi olun, size sunacağımız ipuçlarını takip ederek başarıyla sonuçlanan satışlar gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Gizlilik Politikası gereği, işitme cihazı marka/ model, ürün ve/ veya hizmetlerini talep eden kişilerin irtibat bilgileri, ODİKOM’ a üye Ruhsatlı İşitme Cihazı Satış ve Uygulama Merkez’ leri ile paylaşılmamaktadır. Ancak süreç içinde, teklifiniz kabul edilirse belirtilen işlemleri tamamlandığınızda, sizin ve işitme cihazı marka/ model ürün ve/ veya hizmetlerini talep eden kişilerin iletişim bilgileri aranızda karşılıklı paylaşılmaktadır. 


 

 • Teklifi kabul edilen ODİKOM' a üye olan Ruhsatlı İşitme Cihazı Satış ve Uygulama Merkezi dışında diğer üye firmalar, hiçbir şekilde işitme cihazı marka/ model, ürün ve/ veya hizmetleri talep eden kişilerin iletişim bilgilerine ulaşamamaktadır.

 

İşitme cihaz kullanıcıları, klinisyen ve İşitme Cihazı Satış ve Uygulama Merkez' leri  ile tüm işitme cihazları marka/ model, ürün ve/ veya hizmetlerin sadece teknik özelliklerini paylaşıyoruz...


 

 • Kişi ve kurumları yanıltacak herhangi bir ifadeye asla yer vermiyoruz...
 • Sadece net, güvenilir ve objektif bilgileri paylaşıyoruz...
 • Tüm teknik bilgi ve paylaşımlarımız; ilgili firmaların  teknik dökümanlarından ve bizimle paylaştıkları ilgili evraklardan alınarak paylaşılmaktadır.