Teklif verebilmek için ODİKOM Kullanıcı Sözleşmesi' nde yeralan şartların dışında, İ.C. kullanıcısının talep ettiği işitme cihazı marka/ model, ürün ve/ veya hizmet için yetkili firma olmak zorundasınız!


 

  • İşitme cihazı marka/ model, ürün ve/veya hizmet talep eden kişi ve/veya kurumlar (İ.C. kullanıcısı) ilgili bilgileri ve işitme testlerini sisteme kaydettikten sonra ODİKOM’ a üye olan Ruhsatlı İşitme Cihazı Satış ve Uygulama Merkez’ lerine yeni bir İ.C. kullanıcısı girişi olduğuna dair bir mesaj gelir.
  • Mesaj size ulaştıktan sonra, sisteme kaydedilen işitme testlerine göre yetkili olduğunuz işitme cihazı marka/ model, ürün ve/ veya hizmetlerin içinden bir işitme cihazı tavsiyesinde bulunabilirsiniz veya İ.C. kullanıcısının talep ettiği işitme cihazı marka/ model işitme cihazı, ürün ve/ veya hizmet için teklifte bulunabilirsiniz. 
  • Süreç sonunda teklifi kabul edilen ODİKOM’ a üye Ruhsatlı İşitme Cihazı Satış ve Uygulama Merkez’ ine, ODİKOM tarafından bilgi verilecektir...
  • İ.C.kullanıcısı ile ODİKOM' a üye olan Ruhsatlı İşitme Cihazı satış ve Uygulama Merkezi gerekli işlemleri tamamladıktan sonra biraraya gelerek süreci tamamlayacaksınız...